Штучна вентиляція легень

Для більш детальної інформації звертайтеся в наш офіс.

Carefusion Avea Ventilator
Carefusion Medical Brand

AVEA® Вентилятор
Вентилятор AVEA® пропонує комплексну реанімаційну вентиляцію для самих малих пацієнтів у NICU, а також дітей та дорослих з комплексними респіраторними захворюваннями.   ещё...

Carefusion Vela Ventilator
Carefusion Medical Brand

VELA® Вентилятор
Вентилятор VELA® - це повнофункціональний та безконтактних вентилятор позитивного тиску (NPPV), який пропонує ефективні інструменти для підтримки пацієнтів впродовж лікування.    ещё...

3100A High-Frequency Oscillatory Ventilator<
Carefusion Medical Brand

3100A Високочастотна осциляторна штучна вентиляція легеньr
3100A високочастотний осциляторний апарат для штучної вентиляції легень (HFOV) від CareFusion має схвалення FDA для використання на ранніх стадіях лікування порушені дихання у новонароджених. Використовуючи засоби для захисту легень, Ви можете використовувати постійний розпрямлюючий тиск та додавати мінімальний тиск та об'єм коливань для наповнення легень киснем та попереджувати зупинку дихання у новонароджених.

Infant Flow SiPAP System<
Carefusion Medical Brand

СистемаInfant Flow SiPAP
Лідер на ринку безконтактних апаратів для штучної вентиляції легень у новонароджених система Infant Flow nCPAP є клінічно доведеною технологією для зменшення днів вентилювання, попередження інтубації та покращення оксігенації.

MR 850 Heated Humidifier
Fisher & Paykel Medical Brand

MR 850 Зволожувач з підігрівом
Забезпечує оптимально зволожений газ для дорослих пацієнтів та дітей.

Fisher & Paykel Neopuff™ Infant T-Piece Resuscitator
Fisher & Paykel Medical Brand

Neopuff™ Т-образний реаніматор для новонароджених
F&P Neopuff Т-образний реаніматор для новонароджених - легкий у використані газовий реаніматор, призначений для забезпечення безпечної та оптимальної реанімації новонароджених.