Неонатологія

Для більш детальної інформації звертайтеся в наш офіс.

Atom Incubators Incu i
Atom Medical Brand

Dual-mode Infant Incubator (closed and open) DUAL INCU I
Зручність обслуговування та безпека - найбільш важливі властивості, які повинен мати інкубатор. Додатково incu i є надійним та пропонує ефективну роботу.

Atom Closed Infant Incubator RABEE INCU I
Atom Medical Brand

Closed Infant Incubator RABEE INCU I
Rabee incu i пропонує всі аспекти базової роботи інкубатора та при цьому пропонує оптимальне середовище для новонародженого.

Atom Closed Infant Transport Incubator V-707
Atom Medical Brand

V-7070 Транспортабельний інкубатор
V-7070 гарантує безпечне та швидке транспортування новонароджених в різноманітних екстрених випадках.

Natus LED Phototherapy NeoBlue
Natus Medical Brand

NATUS LED Фототерапія Neo Blue
Система neoBLUE® LED фототерапії - іноваційне фототерапевтичне світло, що об'єднує сучасне джерело синього LED світла для лікування жовтухи новонароджених.

Natus LED Phototherapy NeoBlue Mini
Natus Medical Brand

LED Фототерапія Neo Blue Mini

Natus LED Phototherapy NeoBlue Mini
Natus Medical Brand

LED Фототерапія Neo Blue Cozy

Fisher & Paykel Infant Warmer Mobile IW-910
Fisher & Paykel Medical Brand

Мобільний обігрів новонароджених IW-910
Зручно розташований над ліжком, дитячою колискою або діагностичним столом, режим попереднього обігріву дозволяє обігрівачу знаходитись у режимі "готовності дитини" без хибної тривоги.

Fisher & Paykel IW931AEU Infant Warmer CosyCot
Fisher & Paykel Medical Brand

IW931AEU Infant Warmer CosyCot
Мобільний та повнофункціональний CosyCot™ може використовуватись для родових та реанімаційних відділень. Розроблений з урахуванням функціональності та надійності, апарат має вбудовану дитячу колиску з механізмами нахилу та ручкою для транспортування.  ещё...

Fisher & Paykel Wall Mount Infant Warmer
Fisher & Paykel Medical Brand

Обігрів новонароджених, що встановлюється на стіну
Простий та легкий у використані з елементами управління одним дотиком, обігрів новонароджених, що встановлюється на стіну, пропонує потужних контрольований обігрів за допомогою вбудованого режиму попереднього обігріву.

Natus Brain Monitoring
Natus Medical Brand

CFM™ 6000 Olympic Brainz Monitor
CFM Olympic Brainz Monitor - новітня технологія у контролюванні церебральної функції (КЦФ), надає aEEG (амплітудно-інтегрована ЕЕГ), ЕЕГ у режимі реального часу та безупинне вимірювання опору у 1, 2 та до 3 конфігураціях каналу.

Nicolet™ VersaLab™ APM & APM2
Natus Medical Brand

Nicolet™ VersaLab™ APM / APM2
VersaLab™ APM – портативний економічний допологовий монітор (APM) для виконання нестресових іспитів. Монітор обладнаний вбудованим принтером для миттєвого друку результатів іспитів у режимі реального часу. VersaLab® APM2 система дозволяє Вам виконувати нестресові іспити одночасно для одного або двох плодів.

Natus Olympic Cool Cap System
Natus Medical Brand

Охолодження мозку
Єдиний FDA схвалений пристрій для лікування гіпоксично-ішемічної енцефалопатії (ГІЕ) у доношених дітей, система Olympic Cool-Cap - це унікальна та повнофункціонална система, яка використовує спеціальні охолоджуючі чіпці для вибіркового охолодження мозку та одночасного підтримання внутрішньої температури на безпечному рівні за допомогою використання інфрачервоного обігрівача.

Nonin Onyx Vantage 9590
Nonin Medical Brand

Пульсова оксіметрія ONYX® VANTAGE 9590
Надає високу точність при вибірковій перевірці, що проводиться клінічними лікарями-педіатрами для дорослих пацієнтів. Для використання на пальцях рук та ніг або на великому пальці руки.

Nonin Palm Sat 2500
Nonin Medical Brand

Пульсова оксіметрія Palm Sat 2500
Надійне переносне рішення з різноманітними опціональними властивостями. Є найкращим у класі точності.

Nonin 7500 Table Top
Nonin Medical Brand

Пульсова оксіметрія 7500 Tabletop
Проста функціональність 7500, більше 16 годин роботи від акумулятора, швидка 4-година зарядка та мінімум 70 годин пам'яті роблять цей пристрій придатним для використання для різноманітних цілей як у клініці, так і вдома.

Nonin Pulse Oximeter Avant® 9700 Tabletop
Nonin Medical Brand

Пульсова оксіметрія Avant® 9700 Tabletop
Плетизмографічий коливальний сигнал змінює колір, відображаючи якість сигналу пульсу пацієнта у реальному часі, налаштовуючи Вас на зміни пацієнта. Кольоровий дисплей з високим розрішенням має індікатори якості сигналу та LED значення.

Nonin Equanox Regional Oximetry
Nonin Medical Brand

Регіональна оксіметрія 7600 EQUANOX™
Nonin запатентована EQUANOX™ технологія регіональної оксіметрії пропонує ведення хворих у реальному часі при наявності ризику пошкодженої сатурації кисню до мозку або інших тканин.   ещё...