Правові положення

Авторське право та право власності
Сайт компанії NZ Techno, його дизайн, тексти, малюнки, графічні елементи, бази даних, будь-які анімаційні файли та файли завантаження захищені авторським правом. Контент сайту чи його частини забороняється копіювати, змінювати, завантажувати чи використовувати на будь-яких інших сайтах, якщо компанія NZ Techno не дасть на це чіткий дозвіл у письмовій формі в листі чи електронною поштою. NZ Techno зберігає за собою всі права, в тому числі авторське, антимонопольне право та право власника, на сайт NZ Techno чи його частини разом з зареєстрованими торговими марками.

Прийняття правил користування
Увійшовши на наш сайт та користуючись ним, ви погоджуєтесь дотримуватися наступних правил користування та всіх правил, що містяться тут або на які здійснюються посилання, а також всіх додаткових правил та умов, зазначених на цьому сайті. Якщо ви НЕ погоджуєтеся з даними умовами, то вам НЕ слід користуватися даним сайтом.

Контент
NZ Techno не бере на себе відповідальність за повноту, правильність інформації та контенту сайту NZ Techno, якщо компанія NZ Techno не досягла з вами інших чітких домовленостей чи не виразила чітких намірів гарантувати повноту, правильність інформації та контенту. Зобов'язання компанії NZ Techno відносно продукції та послуг обмежуються виключно рамками, визначеними договором у кожному конкретному випадку. Сайти NZ Techno не містять майнових чи будь-яких інших гарантій. Ми несемо відповідальність за контент третіх осіб згідно з приписом закону. Оскільки посилання надає доступ до сайтів третіх осіб, ми звертаємо вашу увагу на той факт, що ми не маємо впливу на контент та структуру сайтів третіх осіб і не розглядаємо цей контент, як свій.

Попередження про безпеку
Ви несете відповідальність за забезпечення відсутності вірусів у заяві відносно доступу до сайту NZ Techno та NZ Techno Safety. Використання Інтернету пов'язане з ризиками, що виникають у результаті публічного доступу та можливості незаконного впливу третіх осіб на контент, і, користуючись Інтернетом, ви погоджуєтеся з цими ризиками. NZ Techno не несе відповідальності за будь-яку шкоду чи збитки, що виникли в результаті реалізації цих ризиків під час користування сайтами NZ Techno чи іншими сайтами за посиланнями, за винятком випадків, якщо NZ Techno відповідальна за ці ризики і їх реалізацію. У тому числі NZ Techno не несе відповідальності за збій в роботі чи втрату програм чи інших даних у ваших IT-системах.