Electronic humidifier AIRVO™ 2

Optiflow dla dorosłych - ulepszenie terapii nosowej wentylacji wysokoprzepływowej.

Urządzenie AIRVO 2 – jest generatorem przepływu z wbudowanym nawilżaczem, który dostarcza ogrzane i nawilżone gazy oddechowe samodzielnie oddychającym pacjentom poprzez różnego rodzaju przyłącza.

  • Korzyści systemu Optiflow przy użyciu AIRVO 2:
  • 1. Zmniejszenie przestrzeni martwej
  • 2. Dynamiczne ciśnienie w drogach oddechowych
  • 3. Precyzyjne określenie ilości podawanego tlenu,
  • 4. Zapewnienie wilgotności optymalnej
  • 5. Wygoda i komfort pacjenta

KANIULA NOSOWA F&P Optiflow

Element zintegrowanego systemu, który umożliwia komfortowe podawanie tlenu i nawilżonej mieszanki oddechowej w szerokim zakresie przepływów, bez niewygody stosowania maski twarzowej.

Pacjenci mogą łatwiej jeść, pić, spać i kontaktować się z personelem oraz rodziną. Miękkie elastyczne wypustki donosowe zostały opracowane z myślą o komfortowym i długotrwałym stosowaniu. Lekkie, elastyczne przewody doprowadzające pozwalają na swobodę ruchów podczas snu i w trakcie aktywności.

GŁÓWNY CEL I KORZYŚCI ZASTOSOWANIA WYNIKAJĄCE Z OPTIFLOW:

System Optiflow umożliwia wygodne prowadzenie tlenoterapii poprzez dostarczanie pełnego zakresu stężeń i przepływów tlenu, co znacznie poszerza możliwość tradycyjnej tlenoterapii. Jest to możliwe dzięki połączeniu ogrzewanego, nawilżonego gazu z precyzyjną mieszanką powietrza i tlenu przy pomocy m. in. urządzenia Airvo 2 i dostarczanego poprzez innowacyjną kaniulę nosową. System Optiflow – ulepszona tlenoterapia jest zarówno dla dzieci i dorosłych.

ŁATWA OPIEKA EFEKTYWNE PRZEPŁYWY

Od czubka nosa dziecka do samego końca obwodu oddechowego, każda funkcja systemu F&P Optiflow Junior została dogłębnie przemyślana tak aby ułatwić prowadzenie opieki, zapewnić bardziej efektywny przepływ i w konsekwencji lepsze wyniki leczenia. Odwód oddechowy zaprojektowano z myslą o ulepszeniu aktualnego obwodu pod kątem znacznego zmiejszenia ilości skroplin. Gama rewolucyjnych kaniul Optiflow Junior została opracowna specjalnie z uwzględnienem delikatnych struktur anatomicznych oraz wymagań odnośnie przepływu typowych dla noworodków i niemowląt. Wyśmienita opieka nad niemowlęciem

Rozwiązania wykorzystujące nawilżone gazy, pomagają na każdym etapie ciągłej opieki odtworzyć naturalną równowagę fizjologiczną występującą w zdrowych, dojrzałych płucach. Ze względu na zmienność potrzeb niemowląt oferujemy różne konfiguracje systemów do terapii. Dzięki temu personel medyczny może mieć pewność roztaczania troskliwej opieki, stosując najlepsze i idealne dopasowanie do potrzeb rozwiązanie F&P Optiflow Junior.

Zalety używania Optiflow Junior: